Darbuotojai
Administracija
Direktorius
Sigitas Dimaitis
Biuro administratorė
Edita Bartašiūtė
IT administratorius
Dainius Balnionis
Finansų skyrius
Vyr. finansininkė
Rasa Buzienė
Buhalterė
Aušra Žičkevičienė
Buhalterė
Rūta Kudevičiūtė
Vedėja
Živilė Vitkienė
Vyr. specialistė
Ina Kalėdienė
Kaimo plėtros ir informavimo skyrius
Vedėja
Sonata Kisielienė
Vyr. specialistė
Simona Švoilaitė
Vyr. specialistė
Irmina Kudarauskienė
Vyr. specialistė
Ernesta Dekaminavičienė
Vyr. specialistė
Jolanta Kubolienė
Savivaldos organizatoriai rajonuose
Savivaldos organizatorė Akmenės rajone
Aldona Noreikienė
Savivaldos organizatorė Alytaus rajone
Stasė Ankštutienė
Savivaldos organizatorius Biržų rajone
Zenonas Prašmantas
Savivaldos organizatorius Ignalinos ir Švenčionių rajonuose
Albertas Sekonas
Savivaldos organizatorė Jonavos rajone
Marė Teresė Gritėnienė
Savivaldos organizatorius Joniškio rajone
Justinas Ladukas
Savivaldos organizatorė Jurbarko rajone
Rūta Misevičienė
Savivaldos organizatorius Kaišiadorių rajone
Marijonas Mitkus
Savivaldos organizatorė Kauno rajone
Edita Karbauskienė
Savivaldos organizatorius Kelmės rajone
Albertas Mackevičius
Savivaldos organizatorius Marijampolės sav.
Sigutis Jundulas
Savivaldos organizatorė Mažeikių rajone
Rūta Čaplinskienė
Savivaldos organizatorė Molėtų rajone
Laimė-Teresė Ramonienė
Savivaldos organizatorė Pagėgių sav.
Gitana Šimkienė
Savivaldos organizatorė Panevėžio ir Kupiškio rajonuose
Danguolė Kuzmienė
Savivaldos organizatorė Pasvalio rajone
Laura Masilionytė
Savivaldos organizatorė Prienų rajone
Rita Ramanauskienė
Savivaldos organizatorė Rietavo sav. ir Šilalės rajone
Birutė Dromantienė
Savivaldos organizatorė Raseinių rajone
Skaidrutė Žuvelaitienė
Savivaldos organizatorė Rokiškio rajone
Lina Meilutė- Datkūnienė
Savivaldos organizatorius Šakių rajone
Rimantas Valiukas
Savivaldos organizatorė Šilutės ir Klaipėdos rajonuose
Birutė Gustienė
Savivaldos organizatorė Telšių rajone
Edita Šerlinskienė
Savivaldos organizatorė Trakų ir Šalčininkų rajonuose
Janė Mandeikienė
Savivaldos organizatorė Ukmergės ir Širvintų rajonuose
Karolina Valaišienė
Savivaldos organizatorė Vilkaviškio rajone
Lina Kružinauskienė
Kooperacijos ir teisės skyrius
Vedėja
Aušra Žliobaitė
Vyr. specialistė
Laima Buitkienė
Teisininkė
Agnė Ribašauskienė
Teisininkas
Modestas Rezgys
Žemės ūkio technologijų skyrius
Vedėjas
Arūnas Kaučikas
Vyr. specialistė augalininkystei
Edita Karbauskienė
Vyr. specialistė augalininkystei
Lina Pukaitė-Malinauskienė
Vyr. specialistas bitininkystei
Juozas Jankauskas
Konsultantė
Vilma Živatkauskienė
Konsultantas
Edvardas Gedgaudas
Konsultantė
Rūta Česnulevičienė
Tarptautinis skyrius
Vedėja
Vaida Leščauskaitė
Bendrųjų reikalų skyrius
Vedėjas
Arūnas Kubolis