LR ŽŪR apdovanojimas agronomui A.Olendrai
gruodžio 23, 2019

Gruodžio 20 d. Šilalės r. Traksėdžio laisvalaikio centre į kasmetinę konferenciją susirinko  Šilalės rajono agronomai.

Konferencijos dalyvius sveikino Lietuvos žemės ūkio rūmų direktorius Sigitas Dimaitis, kuris pasidžiaugė ne tik Lietuvos agronomais, bet ir ūkininkais, kurie ūkininkauja tvariai ir naudodami naujas technologijas ne tik tausoja dirvožemį, bet ir pasiekia ekonominio naudingumo. S. Dimaitis  apžvelgė ir LR ŽŪR įgyvendinamus projektus, kurie tiesiogiai prisideda tiek prie tvaraus ūkininkavimo, tiek prie ekonominės veiklos gerinimo.

LR ŽŪR direktorius S. Dimaitis apdovanojo Šilalės agronomų sąjungos pirmininką, Lietuvos agronomų sąjungos valdybos narį, ilgametį Šilalės rajono Žemės ūkio skyriaus vedėją Algimantą Olendrą LR ŽŪR ordinu už nuopelnus žemės ūkiui ir žemdirbių savivaldai.

„LR ŽŪR Prezidiumo sprendimu už ilgametį ir nuoširdų darbą pirmininko Arūno Svitojaus ir visos Rūmų bendruomenės vardu nuoširdžiai  sveikiname ir dėkojame už atsidavimą savo profesinei veiklai, kuri trunka nuo 1978 m. , kai Lietuvos žemės ūkio akademijoje įgyto mokslinio agronomo žinios ir praktinė patirtis buvo perduodama žemdirbiams”, – sveikindamas Algimantą Olendrą sakė S. Dimaitis.

Konferencijoje pranešimą „Tausojantis ūkininkavimas – harmonija tarp žemės ūkio ir aplinkos“ – perskaitė Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro Vėžaičių filialo direktorė, dr. Danutė Karčauskienė.

Su Šilalės rajono agronomų sąjungos 2019 m. veikla supažindino Algimantas Olendra, kuris informavo, kad  rajono sąjungoje yra net 81 narys.

Top naujienos

Ar ūkininkui reikia mokytis?

Panašios naujienos
vasario 17, 2020
Parodoje „Fruit Logistica 2020“: naujovių daug, bet jas įgyvendinti bus nelengva

Dar neišblėso žemdirbių įspūdžiai po tarptautinės parodos Berlyne „Žalioji savaitė“, o į parodą „Fruit Logistica 2020“ Vokietijos sostinėje sugužėjo per […]

vasario 10, 2020
Kviečiame į pirmąją pluoštinių kanapių verslo parodą ir išankstinių sandorių mugę

Vasario 28–29 dienomis LR ŽŪR narė – Lietuvos kanapių augintojų, perdirbėjų ir verslo inovatorių asociacija (KAPVIA) ir Vytauto Didžiojo universiteto […]