Mažųjų darbai darže lapkričio mėnesį
lapkričio 18, 2019

Lapkričiui įpusėjus, Rokiškio lopšelyje-darželyje „Varpelis“  įkurtame ,,Smalsutės sodelyje“, darbai dar nesibaigia. Nors darže derlius jau nuimtas, šiltnamyje dar liko augti žaliuojančios prieskoninės žolės – krapai.

„Drugelių“ grupės vaikai su auklėtojomis Daiva ir Nida krapus nukirpo, susikrovė į krepšelius ir nunešė į lopšelio-darželio virtuvę, kus bus ne tik paskaninti, bet ir papuošti žaluma pietų patiekalai.

Tada kibome į kitus darbus: vieni vaikai sukasė žemę, kur augo krapai, kiti iš komposterio atnešė komposto ir juo užpylė t.y. pagerino šiltnamio dirvą.

„Štai koks geras žemės skaidytojas – sliekas. Jau greit žiema, o šiltnamyje sliekai dar dirba žemės darbus“, – džiūgavo mažieji darbininkai.

Su vaikais veiklas atliko grupės auklėtojos Nida ir Daiva

Top naujienos

Ar ūkininkui reikia mokytis?

Panašios naujienos
vasario 24, 2020
Jaunasis ūkininkas ragina: valstybe, atsigręžk į vidutinių ūkių savininkus

Nors vasario mėnesį Pagėgių savivaldybėje ūkininkaujantis Paulius Dargelis buvo apdovanotas kaip vienas iš Žemės ūkio ministerijos konkurso „Krašto auksas“ nugalėtojų, […]

vasario 23, 2020
Edukacinė programėlė „Lino mūkos“ keliu

Rokiškio lopšelio-darželio „Varpelis“ bendruomenė dalyvauja LR Žemės ūkio rūmų organizuojamame  projekte-konkurse „Augink ir tu“. Priešmokyklinio amžiaus grupių ugdytiniai edukacinio renginio […]