Penktoji tarptautinė veislinių gyvūnų paroda
gruodžio 16, 2019

Gruodžio 14-15 dienomis VDU Žemės ūkio akademijos parodų paviljone vyko Tarptautinė veislinių paukščių, triušių, jūros kiaulyčių paroda.

„Ši paroda tradicinė – penktoji, kurią organizavo Lietuvos veislinių paukščių augintojų ir Lietuvos veislinių triušių augintojų asociacijos. Parodoje buvo pristatyta apie 1000  įvairių veislinių gyvūnų: veislinės vištos, antys, žąsys, triušiai, jūrų kiaulytės, alpakos, stručiai ir kiti gyvūnai. Taip pat vyko ir paukščių, triušių ir jūrų kiaulyčių vertinimai“, – dalinasi įspūdžiais LR ŽŪR Žemės ūkio technologijų skyriaus vedėjas Arūnas Kaučikas.

Parodos metu veikė Kalėdinė mugė, kurioje buvo galima įsigyti įvairių rankdarbių, taip pat buvo galima įsigyti  įrangos skirtos gyvūnų priežiūrai.

Parodos organizatoriai daug dėmesio skyrė edukaciniams renginiams, kurie pritraukė gausų vaikų ir jaunimo būrį.

LR ŽŪR  organizavo nuotraukų konkursą, kurį laimėjo Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos Antakalnio ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Kodėlčiukų“ grupė.

Top naujienos

Ar ūkininkui reikia mokytis?

Panašios naujienos
vasario 22, 2020
Laukiama Konstitucinio teismo oficialaus nutarimo

Lietuvos Respublikos Konstitucinis teismas 2020 m. vasario 6 d. pripažino, kad Lietuvos Respublikos ūkio subjektų, perkančių–parduodančių žalią pieną ir prekiaujančių […]

sausio 31, 2020
Kaip apsisaugoti nuo paukščių gripo?

Plintant paukščių gripo virusui ES (Lenkijoje užregistruota 18, Vengrijoje – 4, Slovakijoje – 3, Rumunijoje – 2, Čekijoje ir Vokietijoje – po 1), ir su ES besiribojančioje […]