ŽŪR pirmininkui – garbingas apdovanojimas 
lapkričio 14, 2019

Lapkričio 8 d. Palukščio dvare, Raseinių r. vykusioje Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos (LKSKA ) „Nemunas“ metinėje konferencijoje už nuopelnus Lietuvos kaimo sportui garbės ženklu – aukso ir sidabro žvaigžde buvo apdovanotas ir pagerbtas Lietuvos Respublikos žemės ūkio rūmų pirmininkas dr. Arūnas Svitojus.

Šiemet LKSKA „Nemunas“ metinėje konferencijoje dalyvavo gausus asociacijos narių būrys ir 62 asocijuotų narių.  Renginyje dalyvavo svečias iš Indijos, medicinos mokslų daktaras, alternatyvios medicinos puoselėtojas Virje Khosla, kuris perskaitė paskaitą apie Indijos religijas ir kultūrą.

Konferencijoje buvo pristatyta LKSKA „Nemunas“ valdybos pirmininko ataskaita už 2019 m. Tarptautinius renginius ir programas pristatė sporto organizatorius Mindaugas Levickis.

Konferencijoje į narius buvo priimtos dvi naujos asociacijos – „Dusetų jachtklubas“ ir „Sporto renginiai“.

LKSKA „Nemunas“ apdovanojo aktyviausias kaimo seniūnijas – Dusetų, Alantos, Antazavės;  Kaimo bendruomenes –  Alksnupių, Obelių, Ukrinų, Naisių, Zarasų r. neįgaliųjų asociacija ir Lietuvos totorių asociacija. Aktyviausiais kaimo sporto klubais buvo įvardinti – Degaičių, Ryškėnų, Alytos, Ąžuolo, Gajos ir Girionių klubai. O mokymo institucijų tarpe aktyviausios buvo Ukmergės TVM, Adutiškio pagrindinė mokykla ir Butrimonių gimnazija.

Top naujienos

Ar ūkininkui reikia mokytis?

Panašios naujienos
sausio 3, 2020
Lietuviško kaimo moters rankose – trys namų kertės

2019 – ieji metai Lietuvos ūkininkių draugijai (LŪD)  buvo jubiliejiniai. Žemės ūkio rūmų (ŽŪR) narės Alenos Devenienės iniciatyva 1939 m. […]

sausio 2, 2020
Lenkijoje užregistruotas paukščių gripo atvejis

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) Europos Komisijos Gyvūnų ligų pranešimų sistema (ADNS) gavo informaciją, kad Lenkijoje, Lubartuvo apskrities (rytų […]