Kviečia Lietuvos kaimo turizmo asociacija
vasario 13, 2020

Trejus metus iš eilės Lietuvoje vykusi iniciatyva subūrė nemenką skaičių sodybų, ūkių, muziejų, dvarų, bendruomenių centrų ir kitų įdomių objektų, kurie atvėrė savo duris lankytojams bei siūlė ypatingas paslaugas ir pramogas!

 

Tai puiki tradicija, kuri skatina žmones vykti iš miestų į kaimus, todėl ir šiemet organizuojame akciją, prie kurios kviečiame prisijungti ir Jus!

 

Esate ūkio ar sodybos šeimininkas? O gal vykdote įdomią veiklą kaime? Kviečiame Jus tapti iniciatyvos „Atviros dienos kaime“ dalyviais ir 2020 m. gegužės 8-10 d. atverti savo vartus lankytojams! Pasiūlykite jiems įsigyti Jūsų pagamintų produktų, susipažinti su Jūsų veikla, sudalyvauti degustacijoje ar edukacinėje programoje.

 

Užpildykite žemiau pateiktą registracijos formą iki VASARIO 20d. ir prisijunkite prie akcijos dalyvių! Registruotis galite ČIA.

Visą informaciją apie praėjusių metų akcijas, rezultatus, dalyvavusių narių pasiūlymus galite rasti dešiname šone esančioje skiltyje.

Tikimės ir šiemet suburti įdomius dalyvius, kurie priims lankytojus ir leis pasidžiaugti Lietuvos kaimu!

Turite klausimų? Skambinkite tel. Nr. +370 635 57154 (LKTA, Kotryna)

 

Lietuvos kaimo turizmo asociacijos informacija

Top naujienos

Ar ūkininkui reikia mokytis?

Panašios naujienos
vasario 17, 2020
Garantijų dėka žemės ūkį ir kaimo verslą jau pasiekė beveik 1,5 mlrd. Eur investicijų

2019 m. Žemės ūkio paskolų garantijų fondas už finansų įstaigų žemės ūkio, žuvininkystės, alternatyviosios veiklos subjektams bei žemės ūkio produktų […]

vasario 16, 2020
Forumas apie verslo galimybes Rokiškyje

Vasario 13 d. Rokiškyje vyko forumas „Verslo kūrimo ir plėtros galimybės Rokiškio rajone“, kuriame dalyvavo verslininkai, politikai, bendruomenių, seniūnijų atstovai […]