Kviečiame registruotis ir dalyvauti bendradarbiavimo renginyje
vasario 10, 2020

Vasario 12 d. 13 val. Panevėžio bendradarbystės centre „Spiečius”, (adresu: Žemgulio g. 46, II aukštas, Panevėžys) organizuojamas renginys apie kooperaciją.

 

Žemės ūkio kooperacijos skatinimo projektą vykdantys „Kurk Lietuvai“ programos dalyviai kartu su bendradarbystės centru „Spiečius“, VšĮ „Versli  Lietuva“, Panevėžio mokslo ir technologijų parku ir LR Žemės ūkio ministerija kviečia Jus į informacinį renginį – diskusiją „Mano verslas – kooperatyvas. Nuo ko pradėti ?“, kurio tikslas – aptarti, kaip „Spiečiuose“ ir mentorystės programoje galėtų būti integruoti žemės ūkio subjektai verslumo skatinimo kontekste. Renginio metu bus diskutuojama apie bendradarbiavimo galimybes su „Spiečiais“ ir kaip VšĮ „Versli Lietuva“ teikiamos paslaugos gali prisidėti prie kooperacijos plėtros.

Į renginį kviečiame ūkininkus, kooperatyvų atstovus ir visus suinteresuotus išreikšti savo nuomonę dėl bendradarbiavimo, gerosios patirties dalinimosi ir žinių sklaidos būdų.

 

Renginys vyks vasario 12 d., 13 val. Panevėžio bendradarbystės centre „Spiečius”, Žemgulio g. 46, Panevėžys
Renginio registracija – https://forms.gle/pNwxEYjFXnYns5Ue8

Daugiau apie Žemės ūkio kooperacijos skatinimo projektą rasite čia.

Top naujienos

Ar ūkininkui reikia mokytis?

Panašios naujienos
vasario 17, 2020
Garantijų dėka žemės ūkį ir kaimo verslą jau pasiekė beveik 1,5 mlrd. Eur investicijų

2019 m. Žemės ūkio paskolų garantijų fondas už finansų įstaigų žemės ūkio, žuvininkystės, alternatyviosios veiklos subjektams bei žemės ūkio produktų […]

vasario 16, 2020
Forumas apie verslo galimybes Rokiškyje

Vasario 13 d. Rokiškyje vyko forumas „Verslo kūrimo ir plėtros galimybės Rokiškio rajone“, kuriame dalyvavo verslininkai, politikai, bendruomenių, seniūnijų atstovai […]