Mažųjų darbai darže lapkričio mėnesį
lapkričio 18, 2019

Lapkričiui įpusėjus, Rokiškio lopšelyje-darželyje „Varpelis“  įkurtame ,,Smalsutės sodelyje“, darbai dar nesibaigia. Nors darže derlius jau nuimtas, šiltnamyje dar liko augti žaliuojančios prieskoninės žolės – krapai.

„Drugelių“ grupės vaikai su auklėtojomis Daiva ir Nida krapus nukirpo, susikrovė į krepšelius ir nunešė į lopšelio-darželio virtuvę, kus bus ne tik paskaninti, bet ir papuošti žaluma pietų patiekalai.

Tada kibome į kitus darbus: vieni vaikai sukasė žemę, kur augo krapai, kiti iš komposterio atnešė komposto ir juo užpylė t.y. pagerino šiltnamio dirvą.

„Štai koks geras žemės skaidytojas – sliekas. Jau greit žiema, o šiltnamyje sliekai dar dirba žemės darbus“, – džiūgavo mažieji darbininkai.

Su vaikais veiklas atliko grupės auklėtojos Nida ir Daiva

Top naujienos

Ar ūkininkui reikia mokytis?

Panašios naujienos
sausio 7, 2020
Edukacinė programa „Žiemos vakarais…“

Rūpintis regionų, kraštų kultūros ir meno šakų savitumo išsaugojimu, puoselėti įvairias liaudies kultūros formas ir prisidėti prie tautinio identiteto valstybėje […]

sausio 7, 2020
Jaunojo ūkininko Tado inovatyvus ūkis

„Visada norėjau sužinoti, kaip yra auginamos uogos ir daržovės, kurias kasdien valgome. Todėl galimybė patiems kontroliuoti auginimo procesą ir užtikrinti […]