Pagerbti Šiaulių rajono ūkininkai
lapkričio 28, 2019

Lapkričio 22 d. Lietuvos Respublikos žemės ūkio rūmų pirmininkas Arūnas Svitojus sveikino Šiaulių rajono ūkininkus, susirinkusius į kasmetinę rajono žemdirbių šventę „Dėkojame žemei“. LR ŽŪR pirmininkas apdovanojo pažangiai dirbančius ūkininkus Aidą Pikūną ir Gediminą Šopį.


Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras padėkomis apdovanojo jaunąjį ūkininką Tomą Pašiškevičių, už senelių ūkio tradicijų puoselėjimą, meilę savo krašto žemei, taip pat jaunąjį ūkininką Simoną Lapėną, už sėkmingą šeimos ūkio plėtojimą augalininkystės srityje, ūkininką Sigitą Jakučionį, už krašto tradicijų puoselėjimą augalininkystės ir bitininkystės srityje, UAB „Stankūnų kailių ferma“ direktorę Rasą Salygienę už sėkmingą ūkio plėtrą, kokybiškos produkcijos gamybą, sukurtas darbo vietas rajono gyventojams, ūkininką Albertą Norvaišą, už šeimos ūkio tradicijų puoselėjimą ir veiklos tęstinumo užtikrinimą augalininkystės srityje, taip pat ūkininkus Vitą ir Severiną Kuktas – už netradicinio verslo plėtojimą, rajono vardo garsinimą šalyje, ūkininką Romualdą Valuntį, už rūpestingai prižiūrimą žemės ūkio techniką ir saugumo reikalavimų laikymąsi bei ŽŪB „Ginkūnų agrofirma“ mechanizatorių Stanislovą Kanišauską už stropų, nuoširdų ir nepriekaištingą darbą.


Šventės metu buvo apdovanoti konkurso „Metų ūkis 2019“ nugalėtojai:
Konkurso „Metų ūkis 2019“ I vietos nugalėtojas Šiaulių rajone – ūkininkas, Šiaulių krašto ūkininkų sąjungos pirmininkas, kooperatyvo „Šiaulių aruodas“ vadovas Raimundas Juknevičius.
Konkurso „Metų ūkis 2019“ II vietos nugalėtoja Šiaulių rajone – ūkininkė Ligita Mockienė.
Konkurso „Metų ūkis 2019“ III vietos nugalėtojas Šiaulių rajone – ūkininkas Arūnas Mykolaitis.

Top naujienos

Ar ūkininkui reikia mokytis?

Panašios naujienos
gruodžio 23, 2019
LR ŽŪR apdovanojimas agronomui A.Olendrai

Gruodžio 20 d. Šilalės r. Traksėdžio laisvalaikio centre į kasmetinę konferenciją susirinko  Šilalės rajono agronomai. Konferencijos dalyvius sveikino Lietuvos žemės […]

gruodžio 2, 2019
Pagerbti Joniškio rajono žemdirbiai

Lapkričio 28 d. Lietuvos žemės ūkio rūmų direktorius Sigitas Dimaitis sveikino Joniškio rajono žemdirbius, susirinkusius į kasmetinę šventę. Sveikindamas ūkininkus […]