Penktoji tarptautinė veislinių gyvūnų paroda
gruodžio 16, 2019

Gruodžio 14-15 dienomis VDU Žemės ūkio akademijos parodų paviljone vyko Tarptautinė veislinių paukščių, triušių, jūros kiaulyčių paroda.

„Ši paroda tradicinė – penktoji, kurią organizavo Lietuvos veislinių paukščių augintojų ir Lietuvos veislinių triušių augintojų asociacijos. Parodoje buvo pristatyta apie 1000  įvairių veislinių gyvūnų: veislinės vištos, antys, žąsys, triušiai, jūrų kiaulytės, alpakos, stručiai ir kiti gyvūnai. Taip pat vyko ir paukščių, triušių ir jūrų kiaulyčių vertinimai“, – dalinasi įspūdžiais LR ŽŪR Žemės ūkio technologijų skyriaus vedėjas Arūnas Kaučikas.

Parodos metu veikė Kalėdinė mugė, kurioje buvo galima įsigyti įvairių rankdarbių, taip pat buvo galima įsigyti  įrangos skirtos gyvūnų priežiūrai.

Parodos organizatoriai daug dėmesio skyrė edukaciniams renginiams, kurie pritraukė gausų vaikų ir jaunimo būrį.

LR ŽŪR  organizavo nuotraukų konkursą, kurį laimėjo Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos Antakalnio ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Kodėlčiukų“ grupė.

Top naujienos

Ar ūkininkui reikia mokytis?

Panašios naujienos
sausio 9, 2020
Apie pieno gamintojų priešus

Ilgametis žemės ūkio kooperatyvo „Lumpėnų Rambynas“ vadovas Remigijus Kelneris su apmaudžia ironija stebi ir vertina kai kuriuos savo kolegas ūkininkus, […]

sausio 6, 2020
Nustatyta, kad vabzdžiai gali pernešti AKM virusą

Lietuvos kiaulių augintojų asociacija 2016-2017 m. ieškojo priežasčių, kodėl Afrikinis kiaulių maras (AKM) naminių kiaulių tarpe plinta būtent vasaros laikotarpiu. […]