Švęskime laisvę!
kovo 10, 2020

Šiandien,  Kovo 11-ąją, minime ir švenčiame ypatingą progą – 30 metų atkurtai Lietuvos Nepriklausomybei.

Per šį laikotarpį išaugo nauja karta kaime – auginanti duoną, kurianti verslą, diegianti inovacijas, o svarbiausia – laisva ir kūrybinga.

Lietuvių tauta visada kūrė ir gynė savo tapatumą bei apie jį kalbėjo, o sukūrusi valstybę, puoselėjo jos nepriklausomybę. Trisdešimt metų – tai nedidelis skaičius tautai, ką tik žengusiai per savo istorijos tūkstantmetį.

Daug įvykių ir asmenybių kūrė Lietuvą: tai kunigaikščių ir bevardžių piliečių žygdarbiai, sujungimai ir padalijimai, okupacijos ir sukilimai, knygnešių takais numinti ir laisvės šauklių apdainuoti darbai, išlaisvinę nuo vergiško mąstymo, nuo diktatūros ir nuo sovietų primestos valdžios.

Istoriją kuriame kasdien: kurdami naujas strategijas, diskutuodami, organizuodami įvairias pilietiškumo akcijas ir šiandien džiaugiamės, kai tai virsta rezultatais ir sprendimais.

Nuoširdžiai sveikinu kiekvieną iš Jūsų, Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga. Jauskimės laisvi, dalinkimės džiaugsmu ir pasiekimais. Švęskime laisvę!

LIETUVOS RESPUBLIKOS ŽEMĖS ŪKIO RŪMŲ BENDRUOMENĖS – 42 ORGANIZACIJŲ VARDU

Pirmininkas dr. Arūnas Svitojus

Panašios naujienos
balandžio 3, 2020
Karantinas sustabdė kailių aukcionus – žvėrelių augintojams trūksta apyvartinių lėšų

Česlovas TALLAT- KELPŠA, Lietuvos žvėrelių augintojų asociacijos (LŽAA) vadovas, ŽŪR Tarybos narys:  „Karantinas smogė žvėrelių augintojams. Pirmiausia – laikinai sustabdyti […]

balandžio 3, 2020
Darbo diena šiltnamiuose prasideda nuo dezinfekavimo

Donatas MONTVILA, Lietuvos šiltnamių asociacijos (LŠA) atstovas, Žemės ūkio rūmų Tarybos narys: „Šiltnamiuose – darbymetis. O kai valstybėje paskelbtas karantinas, […]

Partneriai
zemes ukio rumai logo