Darbuotojai

Administracija

Direktorius
Sigitas Dimaitis
Biuro administratorė
Edita Bartašiūtė
IT administratorius
Dainius Balnionis

Finansų skyrius

Vyr. finansininkė
Rasa Buzienė
Buhalterė
Aušra Žičkevičienė
Buhalterė
Rūta Kudevičiūtė
Projektų valdymo poskyrio vedėja
Laima Buitkienė
Vyr. specialistė
Ina Kalėdienė

Kaimo plėtros ir informavimo skyrius

Vyr. specialistė
Simona Švoilaitė
Vyr. specialistė
Irmina Kudarauskienė
Vyr. specialistė
Ernesta Dekaminavičienė, vaiko auginimo atostogose
Vyr. specialistė
Jolanta Kubolienė
Vyr. specialistė
Gintarė Naskauskė

Savivaldos organizatoriai rajonuose

Savivaldos organizatorė Akmenės rajone
Aldona Noreikienė
Savivaldos organizatorė Alytaus rajone
Stasė Ankštutienė
Savivaldos organizatorius Ignalinos ir Švenčionių rajonuose
Albertas Sekonas
Savivaldos organizatorė Jonavos rajone
Marė Teresė Gritėnienė
Savivaldos organizatorė Jurbarko rajone
Rūta Misevičienė
Savivaldos organizatorius Kaišiadorių rajone
Marijonas Mitkus
Savivaldos organizatorė Kauno rajone
dr. Edita Karbauskienė
Savivaldos organizatorius Kelmės rajone
Albertas Mackevičius
Savivaldos organizatorius Marijampolės sav.
Sigutis Jundulas
Savivaldos organizatorė Mažeikių rajone
Rūta Čaplinskienė
Savivaldos organizatorė Molėtų rajone
Laimė-Teresė Ramonienė
Savivaldos organizatorė Pagėgių sav.
Gitana Šimkienė
Savivaldos organizatorė Panevėžio ir Kupiškio rajonuose
Danguolė Kuzmienė
Savivaldos organizatorė Pasvalio rajone
dr. Laura Masilionytė
Savivaldos organizatorė Prienų rajone
Rita Ramanauskienė
Savivaldos organizatorė Rietavo sav. ir Šilalės rajone
Birutė Dromantienė
Savivaldos organizatorė Raseinių rajone
Skaidrutė Žuvelaitienė
Savivaldos organizatorė Rokiškio rajone
Lina Meilutė- Datkūnienė
Savivaldos organizatorius Šakių rajone
Rimantas Valiukas
Savivaldos organizatorė Šilutės ir Klaipėdos rajonuose
Birutė Gustienė
Savivaldos organizatorė Telšių rajone
Edita Šerlinskienė
Savivaldos organizatorė Trakų ir Šalčininkų rajonuose
Janė Mandeikienė
Savivaldos organizatorė Ukmergės rajone
Karolina Valaišienė
Savivaldos organizatorė Vilkaviškio rajone
Lina Kružinauskienė
Savivaldos organizatorė Plungės rajone
Rūta Gasparovičiūtė

Kooperacijos ir teisės skyrius

Teisininkė
Agnė Ribašauskienė
Teisininkas
Modestas Rezgys

Žemės ūkio technologijų skyrius

Vyr. specialistė augalininkystei
dr. Edita Karbauskienė
Vyr. specialistė augalininkystei
Lina Pukaitė-Malinauskienė
Vyr. specialistas bitininkystei
Juozas Jankauskas
Konsultantė
Vilma Živatkauskienė
Konsultantas
dr. Edvardas Gedgaudas
Konsultantė
dr. Rūta Česnulevičienė

Tarptautinis skyrius

Bendrųjų reikalų skyrius

Vedėjas
Arūnas Kubolis
Partneriai