EKOLOGINĖS IR TAUSOJANČIOS APLINKĄ GAMYBOS KOMITETAS

Komiteto pirmininkas
Saulius Daniulis
Sekretorė
dr. Edita Karbauskienė
Lietuvos daržovių augintojų asociacija
Zofija Cironkienė
Lietuvos vynuogininkų asociacija
Steponas Puipa
Pramoninių uogynų augintojų asociacija
Adolfas Jasinevičius
Lietuvos mėsinių galvijų augintojų ir gerintojų asociacija
Vygantas Šližys
Skuodo rajono žemdirbių asociacija
Donatas Valančiauskas
Biržų rajono žemdirbių asociacija
Valerija Gražinienė
Lietuvos ekologinių ūkių asociacija, Lietuvos žemės ūkio kooperatyvų asociacija „Kooperacijos kelias“
Mindaugas Petkevičius
Lietuvos šiltnamių asociacija
Donatas Montvila
Ukmergės rajono žemdirbių asociacija
Algirdas Valaiša

KOOPERACIJOS VEIKLOS KOMITETAS

Komiteto pirmininkas
Jonas Kuzminskas
Sekretorė
Aušra Žliobaitė
Lietuvos daržovių augintojų asociacija
Martynas Laukaitis
Lietuvos šiltnamių asociacija
Donatas Montvila
Pramoninių uogynų augintojų asociacija
Adolfas Jasinevičius
Jonavos rajono žemdirbių asociacija
Alfonsas Bagdonas
Lietuvos mėsinių galvijų augintojų ir gerintojų asociacija
Gintaris Petrėnas
Asociacija Lietuvos kredito unijos
Daiva Kuršelytė
Lietuvos ūkininkių draugija
Virginija Žliobienė
Lietuvos miško ir žemės savininkų asociacija
Algis Gaižutis
Lietuvos ekologinių ūkių asociacija
Mindaugas Petkevičius
Lietuvos šeimos ūkininkų sąjunga
Vidas Juodsnukis

KAIMO PLĖTROS KOMITETAS

Komiteto pirmininkas
Vidas Juodsnukis
Pavaduotoja, Lietuvos jaunųjų ūkininkų ir jaunimo sąjunga
Lina Meilutė-Datkūnienė
Sekretorė
Simona Švoilaitė
Lietuvos daržovių augintojų asociacija
Zofija Cironkienė
Pramoninių uogynų augintojų asociacija
Adolfas Jasinevičius
Molėtų rajono žemdirbių asociacija
Andrius Mikalauskas
Lietuvos žemės ūkio technikos asociacija
Andrėjus Gediminas Jakas
Lietuvos miško ir žemės savininkų asociacija
Algis Gaižutis
Lietuvos mėsinių galvijų augintojų ir gerintojų asociacija
Mindaugas Kinderis
Skuodo rajono žemdirbių asociacija
Rokas Rozga
Lietuvos ūkininkių draugija
Virginija Žliobienė
Lietuvos verslinių sodų asociacija „Vaisiai ir uogos“
Vitalija Kuliešienė
Biržų rajono žemdirbių asociacija
Steponas Staškevičius
Biržų rajono kaimo bendruomenių sąjunga
Vida Jasinevičienė
Lietuvos galvijų veislių asociacija
dr. Edvardas Gedgaudas
Ukmergės rajono žemdirbių asociacija
Algirdas Valaiša
Lietuvos ekologinių ūkių asociacija
Saulius Daniulis

TARPTAUTINIŲ RYŠIŲ KOMITETAS

Komiteto pirmininkas
dr. Arūnas Svitojus
Sekretorė
Živilė Vitkienė
Lietuvos daržovių augintojų asociacija
Zofija Cironkienė
Šakių rajono žemdirbių asociacija
Sigitas Dimaitis
Lietuvos veterinarijos gydytojų asociacija
prof. dr. Vidmantas Bižokas
Pramoninių uogynų augintojų asociacija
Adolfas Jasinevičius
Lietuvos kiaulių augintojų asociacija
Algis Baravykas
Lietuvos miško ir žemės savininkų asociacija
dr. Algis Gaižutis
Lietuvos mėsinių galvijų augintojų ir gerintojų asociacija
Andrius Baublys
Lietuvos ūkininkių draugija
Virginija Žliobienė
Lietuvos verslinių sodų asociacija „Vaisiai ir uogos“
Vitalija Kuliešienė
Lietuvos ekologinių ūkių asociacija
Saulius Daniulis
Lietuvos šeimos ūkininkų sąjunga
Vidas Juodsnukis
Lietuvos žemės ūkio kooperatyvų asociacija „Kooperacijos kelias“
Mindaugas Maciulevičius
Lietuvos jaunųjų ūkininkų ir jaunimo sąjunga
Vytautas Buivydas

VEISLININKYSTĖS, GYVULININKYSTĖS IR VETERINARIJOS KOMITETAS

Komiteto pirmininkas
dr. Edvardas Gedgaudas
Sekretorius
Arūnas Kaučikas
Lietuvos kiaulių augintojų asociacija
Algis Baravykas
Lietuvos mėsinių galvijų augintojų ir gerintojų asociacija
Laura Mišeikienė
Lietuvos ristūnų sporto asociacija
Arūnas Cicėnas
Lietuvos avių augintojų asociacija
Žilvinas Augustinavičius
Lietuvos kailinių žvėrelių ir triušių augintojų asociacija
prof. dr. Artūras Stimbirys
Lietuvos nykstančių ūkinių gyvūnų augintojų asociacija
dr. Rūta Šveistienė
Lietuvos žemės ūkio kooperatyvų asociacija „Kooperacijos kelias“
Alvydas Pečiulaitis
Biržų rajono žemdirbių asociacija
Vaidutė Stankevičienė
Lietuvos veterinarijos gydytojų asociacija
Algimantas Lūža
Lietuvos ekologinių ūkių asociacija
Nikolajus Dubnikovas

ŽEMĖS, MIŠKŲ IR APLINKOSAUGOS KOMITETAS

Pirmininkas
dr.Algis Gaižutis
Sekretorė
Agnė Ribašauskienė
Lietuvos mėsinių galvijų augintojų ir gerintojų asociacija
Mindaugas Kinderis
Biržų rajono žemdirbių asociacija
Zenonas Prašmantas
Lietuvos kiaulių augintojų asociacija
Algis Baravykas
Lietuvos daržovių augintojų asociacija
Zofija Cironkienė
Ukmergės rajono žemdirbių asociacija
Algirdas Valaiša
Lietuvos jaunųjų ūkininkų ir jaunimo sąjunga
Vytautas Buivydas
Lietuvos ekologinių ūkių asociacija
Saulius Daniulis

LIETUVOS PIENININKYSTĖS NACIONALINIS KOMITETAS

Pirmininkas
dr. Edvardas Gedgaudas
Sekretorius
Modestas Rezgys
Biržų rajono žemdirbių asociacija
Vaidutė Stankevičienė
Šakių rajono žemdirbių asociacija
Sigitas Dimaitis
Lietuvos ekologinių ūkių asociacija
Mindaugas Petkevičius
Lietuvos žemės ūkio kooperatyvų asociacija „Kooperacijos kelias“
Edita Katutienė
Partneriai
zemes ukio rumai logo